Signalizācijas devēji

Detektori, ko pielieto apsardzes signalizācijā, atšķiras pēc konstatējamo ārkārtas situāciju tipa. Tie var darboties no kustības, atvēršanas, pieskāriena, vibrācijas un skaņas.

Pasīvie infrasarkanie devēji – viens no visizplatītākajiem apsardzes devēju tipiem. Darbības princips balstās uz siltuma starojuma plūsmas izmaiņu reģistrāciju, kas rodas, ja cilvēks šķērso kontrolējamo zonu.

Aktīvie infrasarkanie devēji ir optiska sistēma, kas ļauj izveidot acīm neredzamu apsardzes robežu līdz 100 metiem garumā. Paredzēti ārējo robežu un apsargājamo objektu perimetru robežu apsardzei.

Radioviļņu devēji ir paredzēti ielaušanās konstatēšanai apsargājamā zonā un pieļauj maskēšanu ar radioviļņu caurlaidīgiem materiāliem (audums, koka plāksnes). Šādā devējā ir realizēts cilvēka atrašanas princips pēc atstarotā mikroviļņu signāla frekvences doplera nobīdes reģistrācijas, kas rodas cilvēka kustības gadījumā mākslīgajā elektromagnētiskajā laukā. Radioviļņu devēji sastāv no pārraides un uztveres bloka, ko izvieto apsargājamā objekta pretējās malās.

Ultraskaņas devējus pārsvarā izmanto juvelierizstrādājumu un muzeju vērtību apsardzei. Tie ir paredzēti ielaušanās atklāšanai apsargājamā skatlogā, priekšmetu pārvietošanas atklāšanai apsargājamā zonā. Ultraskaņas devēja sastāvā ietilpst signāla apstrādes bloks, akustiskais izstarotājs, akustiskais uztvērējs.

Magnētiskie devēji paredzēti durvju un logu aiļu bloķēšanai, kā arī citu ēku un būvju konstruktīvo elementu bloķēšanai. Devēji sastāv no sensora uz herkona un magnēta bāzes. Magnētiskie devēji atšķiras pēc uzstādīšanas tipa (uzliekamie, iegriežamie), pēc izgatavošanas materiāla (metāls vai plastmasa), kā arī pēc darba spraugas lieluma, pie kuras devējs atrodas dežūrrežīmā.

Akustiskie devēji ir paredzēti parasta, rūdīta, stiegrota un trīsslāņu stikla sagrūšanas konstatēšanai. Šādu devēju jūtīgais elements ir kondensatora elektrētiskais mikrofons ar iebūvētu priekšpastiprinātāju uz lauktranzistora. Uzstādot akustisko devēju, visām apsargājamā stikla zonām jābūt tā tiešās redzamības robežās.

Triecien-kontakta devēji nodrošina dažāda biezuma stikla auduma bojājuma reģistrāciju un ir noturīgi pret nesagraujošām iedarbībām uz stiklu zemo frekvenču svārstību veidā no autotransporta darba, pērkona u.tml.

Vibrācijas devēji kalpo, lai apsargātu no ielaušanās dažādu celtniecības konstrukciju sagraušanas gadījumā: betona sienas un pārsegumi, ķieģeļu sienas, koka rāmji un durvis, griestu segumi, seifi, metāliskie skapji un bankomāti. Vibrācijas sensoru darbības princips ir balstīts uz pjezodevēja efekta, kas sastāv no elektriskā signāla izmaiņām pjezoelementa vibrācijas gadījumā.

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Mūsu objekti

Daudzdzivokļu desmitstāvu māja
RAV-2 rekonstrukcija
Izoterms

Kompānijas rekvizīti:

SIA UNIVERSELECTRIC
Reg. Nr. LV40103299925
K.Ulmaņa gatve 3, Rīga, Latvija, LV-1004

Luminor Banks AS SWIFT: RIKOLV2X LV03RIKO0000082801191